Angličtina pro děti BUSY BEE 1 - Set učebnice, pracovní sešit, CD

kliknutím zvětšíte
Angličtina pro děti BUSY BEE 1 - Set učebnice, pracovní sešit, CD
Angličtina pro děti BUSY BEE 1 - Set učebnice, pracovní sešit, CD Angličtina pro děti BUSY BEE 1 - Set učebnice, pracovní sešit, CD Angličtina pro děti BUSY BEE 1 - Set učebnice, pracovní sešit, CD Angličtina pro děti BUSY BEE 1 - Set učebnice, pracovní sešit, CD Angličtina pro děti BUSY BEE 1 - Set učebnice, pracovní sešit, CD Angličtina pro děti BUSY BEE 1 - Set učebnice, pracovní sešit, CD Angličtina pro děti BUSY BEE 1 - Set učebnice, pracovní sešit, CD Angličtina pro děti BUSY BEE 1 - Set učebnice, pracovní sešit, CD Angličtina pro děti BUSY BEE 1 - Set učebnice, pracovní sešit, CD Angličtina pro děti BUSY BEE 1 - Set učebnice, pracovní sešit, CD
Zboží již není skladem
Kód:BB-01
Cena s DPH : 245,00 Kč
DPH:10 %
Dostupnost:Vyprodáno, čekáme na dodávku

Výukový set angličtiny pro mladší žáčky ZŠ za výhodnou cenu ! Ideální pro jazykové školy, ZŠ i domácí procvičování a veselé učení.

Tato zvýhodněná sada obsahuje učebnici Busy Bee 1 + pracovní sešit Busy Bee 1 + CD Busy Bee 1.

Učebnice Busy Bee 1:

učebnice s krásnými ilustracemi přístupnou danému věku formou naučí formulovat velmi jednoduché otázky i odpovědi, různé veselé básničky a písničky, seznámí až s 200 slovíčky z blízkého prostředí. Probrané učivo si žáčci upevní v zábavných cvičeních ke každé lekci. Celkem 9 lekcí. Formát A4, 40 stran, barevné.

Pracovní sešit Busy Bee 1:

pracovní sešit k učebnici Busy Bee 1 upevňuje učivo a zároveň obsahuje mnoho zajímavých cvičení i doplňovaček. Děti si mohou také některé obrázky vymalovat. Na konci sešitu je  vystřihovánka s tématem Vánoc. Cvičení svou náročností odpovídají cca věku 6-8 let. Formát A4, 24 stran, černobílé.

CD Busy Bee 1:

CD obsahuje audionahrávky k učebnici Busy Bee 1. Texty jsou nahrané rodilým mluvčím z Anglie, písničky nazpívané dětmi školního věku. Vhodně doplňuje učebnici, přispěje k naposlouchání a osvojení správné výslovnosti i přízvuku, tvoří hodinu zajímavější.

Řada výukových materiálů Busy Bee byla vytvořena ve spolupráci se slovenskými pedagogy i rodilými mluvčími a je kompletně zaměřena na děti. Veškeré materiály jsou ve slovenském jazyce ! Přívětivé ceny. Exkluzivní zastoupení v ČR.

 

Copyright © a-toys.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© a-toys.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace