Angličtina pro děti - první čtení - NOISY NEIGHBOURS

kliknutím zvětšíte
Angličtina pro děti - první čtení - NOISY NEIGHBOURS
Zboží již není skladem
Kód:BP-XIAMR-7
Cena s DPH : 68,00 Kč
DPH:10 %
Dostupnost:Vyprodáno, čekáme na dodávku

Série "I Am Reading" - první čtení pro předškoláčky a školáčky v angličtině. O tom, že občas si můžou různí sousedé vadit nějakým hlukem (každý se rád baví něčím jiným), ale vždy se můžou domluvit a nakonec si i vzájemně pomoci... Pěkný ilustrovaný příběh o hlučných sousedech a jedné společné výhře.

"Traaa-traaah!", "Vroom!" George's neighbors are always playing the trumpet and riding motorcycles. How will George ever get his crossword done with such noisy neighbors?

 

Knížečky série "I Am Reading" jsou všechny ilustrované, s textem velkými písmeny, celkem cca 45 stran. Jsou určeny jako přechod mezi čistě obrázkovými knížkami a knížkami, kde již převládá text. Milé příběhy různých oceněných autorů a ilustrátorů děti zaujmou.

Doporučujeme číst předškolním dětem převyprávěné v češtině a prokládat to anglickými výrazy z textu, nebo pro pokročilejší děti zkoušet číst rovnou v angličtině (text je opravdu jednoduchý). Školáci pak v rámci výuky angličtiny mohou již číst sami.

Paperback, 45 pages

21 x 15 cm

by: Nicola Moon

 

Jsme přímí dovozci - u nás naleznete knihy v angličtině za skvělé ceny !

Copyright © a-toys.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© a-toys.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace