Farmářské loto (Old MacDonald Lotto)

kliknutím zvětšíte
Farmářské loto (Old MacDonald Lotto) ORCHARD TOYS
Farmářské loto (Old MacDonald Lotto) ORCHARD TOYS Farmářské loto (Old MacDonald Lotto) ORCHARD TOYS
ks
Kód:OR-071
Výrobce:ORCHARD TOYS
Cena s DPH : 342,00 Kč
DPH:21 %
Dostupnost:Skladem

veselé barevné loto s motivy z farmy ! Rozvíjí soustředění a představivost, dítě musí správně přiřadit obrázky i farmáře na jednu ze čtyř hracích destiček. Můžete použít třeba i jen jako kartičky pro procvičování zvířátek u nejmenších, hledání stejných obrázků, povídání...  4 hrací desky, 24 kartiček, 4 kartičky-postavičky farmářů; baleno v krabici.

Velmi kvalitní a veselé provedení, kterým je anglický výrobce (jejich produkty se opravdu vyrábí v Anglii) v zahraničí pověstný. Dostatečně pevný karton, začištěné kraje, dílky se lehce skládají. Jejich výrobky již získaly řadu ocenění.

Vhodné i do školek, či mateřských center.

Pro věk: 2 +

 

Jsme dovozci do ČR.

 

Video recenze zde

 

Některé recenze od anglických zákazníků :

 

By Carly Yeganeh

When we first had this game my daughter was a bit young to play it properly, she was just 16 months...but she would sit there for ages just matching up the cards to the board pictures. It was fantastic for her learning and brushing up on all the different animal names too.

Now she is 19 months and she understands how to play it properly but she still loves to find the cards and match them up still. I can not recommend this game enough, she has played with it almost daily now for months!