Frog and the Birdsong - knihy v angličtině pro děti

kliknutím zvětšíte
Frog and the Birdsong - knihy v angličtině pro děti
Frog and the Birdsong - knihy v angličtině pro děti
ks
Kód:BP-TWFS-12
Cena s DPH : 74,00 Kč
DPH:10 %
Dostupnost:Skladem

Jak malým dětem podat takovou věc, jako smrt ? V této knížečce se to jemně povedlo, je to o mrtvém ptáčku (Co s ním je, je nemocný ? Spí ?), kterého žabáček najde a s kamarády ho pak pohřbí, vždy jim hezky zpíval. Ke konci se radují, jak je život krásný a opět další ptáček jim zpívá... Série milých obrázkových knížek pro děti s jednoduchým příběhem jsou skvělé pro prohlížení a první čtení od nejmenších předškoláčků po školáčky v angličtině. Velký rozměr, krátký text, který poučí, či pohladí, velké ilustrace. Staly se již téměř klasikou, pochvalují si je jak rodiče, tak i učitelé.

Filled with glorious illustrations, the simple tales of Frog saving the day, meeting a stranger, falling in love and much more will keep little ones entertained for hours and hours on end.
Perfect for sharing at bedtime or for taking out on car journeys one by one, Frog and friends will help children learn a number of incredibly important lessons and let them, simply, enjoy reading!

Doporučujeme číst předškolním dětem převyprávěné v češtině a prokládat to anglickými výrazy z textu, nebo pro pokročilejší děti zkoušet číst rovnou v angličtině.

 

27,4 x 24 cm

Měkký přebal, 32 str.

Autor: Max Velthuijs

 

Jsme přímí dovozci - u nás naleznete knihy v angličtině za skvělé ceny !

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace