Hra PUNTÍKATÍ PEJSCI (Spotty Dogs)

kliknutím zvětšíte
hra PUNTÍKATÍ PEJSCI (Spotty Dogs) ORCHARD TOYS
hra PUNTÍKATÍ PEJSCI (Spotty Dogs) ORCHARD TOYS hra PUNTÍKATÍ PEJSCI (Spotty Dogs) ORCHARD TOYS hra PUNTÍKATÍ PEJSCI (Spotty Dogs) ORCHARD TOYS hra PUNTÍKATÍ PEJSCI (Spotty Dogs) ORCHARD TOYS
ks
Kód:OR-001
Výrobce:ORCHARD TOYS
Cena s DPH : 259,00 Kč
DPH:21 %
Dostupnost:Skladem

veselé počítání - sbírejte pejsky a počítejte kostičky ! Roztočíte spinner a přiřadíte správného pejska k číslu, na kterém zůstala šipka stát, podle počtu puntíků, které má na sobě. Pak kartičku obrátíte a ještě můžete spočítat kostičky... :-) Nenásilné procvičování počítání, dětem se moc motiv pejsků a kostiček líbí... Hra získala ocenění.

Věk: 3+

Obecně podporuje pozorovací a pamětové dovednosti, napomáhá k trénování koncentrace, trpělivosti, ale i taktickému myšlení. Při hrách se rozvíjí komunikační a jiné sociální dovednosti, jsou konstruktivní, rozvíjejí hravost a kladné emoce. Zabaví děti, ale jsou také možným prostředkem trávení společného času s dospělými - v dnešní uspěchané době velmi důležitý moment utužování rodinných vztahů.

Velmi kvalitní a veselé provedení, kterým je anglický výrobce (jejich produkty se opravdu vyrábí v Anglii) v zahraničí pověstný. Dostatečně pevný karton, začištěné kraje, propracované detaily, vtip a výukový potenciál - to je značka Orchard Toys !

 

NAŠE KOMPLETNÍ NÁVODY V ČEŠTINĚ K JEDNOTLIVÝM HRÁM ORCHARD TOYS NALEZNETE V LEVÉM MENU V SEKCI "Fotogalerie".

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace