NAJDI OBRÁZEK - prostorové vnímání s kolíčky

kliknutím zvětšíte
NAJDI OBRÁZEK - prostorové vnímání s kolíčky
NAJDI OBRÁZEK - prostorové vnímání s kolíčky NAJDI OBRÁZEK - prostorové vnímání s kolíčky
ks
Kód:OS-24409
Cena s DPH : 197,00 Kč
DPH:15 %
Dostupnost:Skladem

Perfektní sada pro procvičování orientace a zrakového vnímání, která bude děti zaručeně bavit ! V balíčku se nacházejí kartičky s různými obrázky v mřížce a kolíčky tří barev. Principem hry je identifikovat obrázek ve velké mřížce podle umístění barevného puntíku na menší mřížce vpravo. Jakmile jej dítě identifikuje, připevní na něj ve spodní části kartičky kolíček stejné barvy, jako je puntík na malé mřížce. Jakmile identifikuje všechny tři obrázky barevnými kolíčky, kartičku otočí a zkontroluje zda barvy kolíčků sedí s puntíky (správnými odpověďmi) na zadní straně. Pro většinu předškolních dětí není orientace až tak jednoduchou záležitostí, přesto díky jednoduchému principu, barevným obrázkům a kolíčky je tato sada bude opravdu bavit. Zajímavá a přínosná hra pro předškoláčky (i malé školáčky).

Sada rozvíjí zrakové vnímání, představivost, orientaci a díky práci s kolíčky i jemnou motoriku.

Tip pro další práci s kartičkami: v kolektivu přibližně stejně starých dětí si je můžete zahrát jako hru - každé dítě dostane několik kartiček a odpovídající počet kolíčků. Kdo je bude mít správně přiřazené nejdříve, ten vyhrává.

Rozměr kartiček cca 11,5 cm

Sada obsahuje 20 kartiček + 20 barevných kolíčků.

Vyrobeno z oboustranně zalaminovaného papíru, odolné proti ušpinění, oděru...

Baleno v zipovém sáčku.

 

 

Související zboží - NAJDI OBRÁZEK - prostorové vnímání s kolíčky

Mozaikové tvary - malý set
Cena s DPH:298,00
Kruhové puzzle - Zvířátka
Cena s DPH:173,00

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace