Orchard Toys - hra AUTOBUSOVÁ ZASTÁVKA (Bus Stop - Nastupovat, vystupovat))

kliknutím zvětšíte
Orchard Toys - hra AUTOBUSOVÁ ZASTÁVKA (Bus Stop - Nastupovat, vystupovat))
Orchard Toys - hra AUTOBUSOVÁ ZASTÁVKA (Bus Stop - Nastupovat, vystupovat)) Orchard Toys - hra AUTOBUSOVÁ ZASTÁVKA (Bus Stop - Nastupovat, vystupovat)) Orchard Toys - hra AUTOBUSOVÁ ZASTÁVKA (Bus Stop - Nastupovat, vystupovat))
ks
Kód:OR-032
Výrobce:ORCHARD TOYS
Cena s DPH : 349,00 Kč
DPH:21 %
Dostupnost:Skladem
EAN kód: 5011863100146

zábavné sčítání a odečítání - nabírejte své cestující ! Házejte kostkami a po cestě po hrací ploše cestující postupně odečítejte a přičítejte (cestující tak nastupují a vystupují z vaší karty - krásného autobusku). Vyhrává ten, kdo po dosažení konečné zastávky má nejvíce cestujících. Moc povedené, jedna z nejprodávanějších her daného výrobce.

Věk: 4+

Výňatek z recenzí zákazníků:

"Great game, we've been teaching our son to add and subtract without him even knowing!!" By Lucy Bunyan

Podporuje pozorovací a pamětové dovednosti, napomáhá k trénování koncentrace, trpělivosti, ale i taktickému myšlení. Při hrách se rozvíjí komunikační a jiné sociální dovednosti, jsou konstruktivní, rozvíjejí hravost a kladné emoce. Zabaví děti, ale jsou také možným prostředkem trávení společného času s dospělými - v dnešní uspěchané době velmi důležitý moment utužování rodinných vztahů.

Velmi kvalitní a veselé provedení, kterým je anglický výrobce (jejich produkty se opravdu vyrábí v Anglii) v zahraničí pověstný. Dostatečně pevný karton, začištěné kraje, propracované detaily, vtip a výukový potenciál - to je značka Orchard Toys !