ORCHARD TOYS - hra ČERVENÝ PEJSEK, MODRÝ PEJSEK

kliknutím zvětšíte
ORCHARD TOYS - hra ČERVENÝ PEJSEK, MODRÝ PEJSEK
ORCHARD TOYS - hra ČERVENÝ PEJSEK, MODRÝ PEJSEK ORCHARD TOYS - hra ČERVENÝ PEJSEK, MODRÝ PEJSEK ORCHARD TOYS - hra ČERVENÝ PEJSEK, MODRÝ PEJSEK
ks
Kód:OR-044
Výrobce:ORCHARD TOYS
Cena s DPH : 329,00 Kč
DPH:21 %
Dostupnost:Skladem

moje první loto s barvičkami ! Opravdu kouzelné veselé loto pro nejmenší - dětmi velmi oblíbené, doporučujeme ! Pokuste se být první, kdo zaplní svou hrací destičku ! Děti tak musí přiřadit nejen správný obrázek, ale i barvu - nenásilné pilování barviček a soustředění... Hra získala ocenění.

Věk: 2+

Z hodnocení anglických zákazníků :

By Maggy Woodley

"We were lucky enough to be given Red Dog, Blue Dog and it was an instant hit with my son. He was two at the time and just loved looking at all the different cards (in fact running around with a fist full of cards is very attractive at that age). What impressed me however, is that he was prepared to sit down and engage in some basic rules.

The aim of the game: Each player gets a board with six fun images on it. They take turns to collect the cards to match the images. A little bit bingo style. You can vary the rules to suit you (well, we do) and either turning it into a simple matching game (find the Red Dog), a chance game (turn over the next card and shout something like bingo if it matches your board) or a 'collect all the spiders/green cards' game. A great way to learn colours and to follow basic rules. My son is now almost three and of course still enjoys playing with it!

A lovely gift!"

 

By Karen Hill

"My kids love this game. We play it endlessly and they never get bored. Very simple, but very entertaining."

 

Obecně podporuje pozorovací a pamětové dovednosti, napomáhá k trénování koncentrace, trpělivosti, ale i taktickému myšlení. Při hrách se rozvíjí komunikační a jiné sociální dovednosti, jsou konstruktivní, rozvíjejí hravost a kladné emoce. Zabaví děti, ale jsou také možným prostředkem trávení společného času s dospělými - v dnešní uspěchané době velmi důležitý moment utužování rodinných vztahů.

Velmi kvalitní a veselé provedení, kterým je anglický výrobce (jejich produkty se opravdu vyrábí v Anglii) v zahraničí pověstný. Dostatečně pevný karton, začištěné kraje, propracované detaily, vtip a výukový potenciál - to je značka Orchard Toys !

Jsme dovozci do ČR.

 

NAŠE KOMPLETNÍ NÁVODY V ČEŠTINĚ K JEDNOTLIVÝM HRÁM ORCHARD TOYS NALEZNETE V LEVÉM MENU V SEKCI "Fotogalerie".

Související zboží - ORCHARD TOYS - hra ČERVENÝ PEJSEK, MODRÝ PEJSEK

hra PŘIŘAĎ BARVY
Cena s DPH:259,00

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace