ORCHARD TOYS -hra DINOSAUŘI (Dirty Dinos)

kliknutím zvětšíte
ORCHARD TOYS -hra DINOSAUŘI (Dirty Dinos)
ORCHARD TOYS -hra DINOSAUŘI (Dirty Dinos) ORCHARD TOYS -hra DINOSAUŘI (Dirty Dinos) ORCHARD TOYS -hra DINOSAUŘI (Dirty Dinos) ORCHARD TOYS -hra DINOSAUŘI (Dirty Dinos)
ks
Kód:OR-051
Výrobce:ORCHARD TOYS
Cena s DPH : 268,00 Kč
DPH:21 %
Dostupnost:Skladem

Cílem hry je naplnit vanu dinosaury. Vítězem se stává hráč s největším počtem bublin ! Děti je pak musí spočítat.  A jakými dinosauříky jste naplnii vaši vanu ?

Děti točí dvěma spinnery, jeden určuje barvu a druhý tvar dinosaura. Takovou kartičku si pak vezmou a položí do své vany. Nakonec až zaplníte své vany, všechny špinavé dinosauříky otočíte (= již jsou umytí) a uvidíte kolik má jaký bublinek.
Roztomilá hra, která rozvíjí a podporuje poznávání a přiřazování tvarů a barev, matematické dovednosti, pozorovací schopnosti, umění nejen vyhrát.
Rozměr krabice: 19 x 14 x 5 cm

Věk: 3+

2-4 hráči

 

Obecně podporuje pozorovací a pamětové dovednosti, napomáhá k trénování koncentrace, trpělivosti, ale i taktickému myšlení. Při hrách se rozvíjí komunikační a jiné sociální dovednosti, jsou konstruktivní, rozvíjejí hravost a kladné emoce. Zabaví děti, ale jsou také možným prostředkem trávení společného času s dospělými - v dnešní uspěchané době velmi důležitý moment utužování rodinných vztahů.

Velmi kvalitní a veselé provedení, kterým je anglický výrobce (jejich produkty se opravdu vyrábí v Anglii) v zahraničí pověstný. Dostatečně pevný karton, začištěné kraje, propracované detaily, vtip a výukový potenciál - to je značka Orchard Toys !

 

Související zboží - ORCHARD TOYS -hra DINOSAUŘI (Dirty Dinos)

hra ŽIRAFY V ŠÁLÁCH
Cena s DPH:269,00
hra RAKETA
Cena s DPH:265,00

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace