ORCHARD TOYS - hra DINOSAUŘÍCI (Barevný dinosaurus)

kliknutím zvětšíte
ORCHARD TOYS - hra DINOSAUŘÍCI (Barevný dinosaurus)
ORCHARD TOYS - hra DINOSAUŘÍCI (Barevný dinosaurus) ORCHARD TOYS - hra DINOSAUŘÍCI (Barevný dinosaurus) ORCHARD TOYS - hra DINOSAUŘÍCI (Barevný dinosaurus)
ks
Kód:OR-062
Výrobce:ORCHARD TOYS
Cena s DPH : 342,00 Kč
DPH:21 %
Dostupnost:Skladem

zábavné dinosauří učení a procvičování tvarů a barviček ! Pomůžete dinosaurům najít jejich správné puntíky ? Hoďte kostkou a buďte první, kdo zaplní svou dinosauří destičku správnými tvary, či barvičkami ! Více variant hry, možné házet s kostkou s barvami, nebo kostkou s tvary, případně si pravidla upravit dle svého... Spousta tvrdých barevných tvarových výřezků, které se různě podle barev i tvarů přiřazují na bílá místa na dinosauřících.  Hra získala ocenění.

Věk: 3+ (dle mého názoru již může pod dohledem určitě i dříve, když se učí barvičky a tvary, věk 3+ je tam prostě z důvodu malých dílků...)

Obecně podporuje pozorovací a pamětové dovednosti, napomáhá k trénování koncentrace, trpělivosti, ale i taktickému myšlení. Při hrách se rozvíjí komunikační a jiné sociální dovednosti, jsou konstruktivní, rozvíjejí hravost a kladné emoce. Zabaví děti, ale jsou také možným prostředkem trávení společného času s dospělými - v dnešní uspěchané době velmi důležitý moment utužování rodinných vztahů.

Velmi kvalitní a veselé provedení, kterým je anglický výrobce (jejich produkty se opravdu vyrábí v Anglii) v zahraničí pověstný. Dostatečně pevný karton, začištěné kraje, propracované detaily, vtip a výukový potenciál - to je značka Orchard Toys !

 

NAŠE KOMPLETNÍ NÁVODY V ČEŠTINĚ K JEDNOTLIVÝM HRÁM ORCHARD TOYS NALEZNETE V LEVÉM MENU V SEKCI "Fotogalerie".