Orchard Toys, hra KDE JE MŮJ DORTÍK

kliknutím zvětšíte
Orchard Toys, hra KDE JE MŮJ DORTÍK
Orchard Toys, hra KDE JE MŮJ DORTÍK Orchard Toys, hra KDE JE MŮJ DORTÍK
ks
Kód:OR-013
Výrobce:ORCHARD TOYS
Cena s DPH : 272,00 Kč
DPH:21 %
Dostupnost:Skladem

kouzelná hra s dortíky k nakousnutí :-). Posbírejte co nejvíce dortíků na svůj talířek, ale pokud se vám zrovna nebude hodit, nezapomeňte také nabídnout ostatním ! Hra pro 2-4 hráče, obsahuje celkem 4 talířky, 40 dortíků (10 dezénů po 4 kusech) a kartičku s receptíky. Bere se z hromady na stole a pokud dortík souhlasí s tím, kterého má na talířku, nebo je otočený na hromádce, ponechá si jej. Pokud nesouhlasí, nabídne jej ostatním. Můžete si s nimi také zahrát dortíkové pexeso, nebo prostě jen tak skládat pro radost...

 

Věk: 3+

 

Obecně podporuje pozorovací a pamětové dovednosti, napomáhá k trénování koncentrace, trpělivosti, ale i taktickému myšlení. Při hrách se rozvíjí komunikační a jiné sociální dovednosti, jsou konstruktivní, rozvíjejí hravost a kladné emoce. Zabaví děti, ale jsou také možným prostředkem trávení společného času s dospělými - v dnešní uspěchané době velmi důležitý moment utužování rodinných vztahů.

Velmi kvalitní a veselé provedení, kterým je anglický výrobce (jejich produkty se opravdu vyrábí v Anglii) v zahraničí pověstný. Dostatečně pevný karton, začištěné kraje, propracované detaily, vtip a výukový potenciál - to je značka Orchard Toys !

 

NAŠE KOMPLETNÍ NÁVODY V ČEŠTINĚ K JEDNOTLIVÝM HRÁM ORCHARD TOYS NALEZNETE V LEVÉM MENU V SEKCI "Fotogalerie".

Související zboží - Orchard Toys, hra KDE JE MŮJ DORTÍK