ORCHARD TOYS -hra RAKETA

kliknutím zvětšíte
ORCHARD TOYS -hra RAKETA
ORCHARD TOYS -hra RAKETA ORCHARD TOYS -hra RAKETA
ks
Kód:OR-071
Výrobce:ORCHARD TOYS
Cena s DPH : 265,00 Kč
DPH:21 %
Dostupnost:Skladem

Staňte se kosmonautem, jehož raketa udělala po cestě nejvíce smyček ! Zábavná oblíbená hra s počítáním. Zatočte spinnerem, vyberte kartičku s příslušným obrázkem a vaše raketa zase vyletí o kus dál (pokud si tedy zrovna nevytáhnete raketu, to pak již cesta končí)... Množství smyček se liší na každé kartičce, některé nemají žádnou, některé klidně i tři. Děti je musí spočítat.  Kam až doletíte ?
Roztomilá hra, která rozvíjí a podporuje poznávání a přiřazování tvarů, matematické dovednosti, pozorovací schopnosti, umění nejen vyhrát.
Rozměr krabice: 19 x 14 x 5 cm

Věk: 4+

2-6 hráčů

 

Obecně podporuje pozorovací a pamětové dovednosti, napomáhá k trénování koncentrace, trpělivosti, ale i taktickému myšlení. Při hrách se rozvíjí komunikační a jiné sociální dovednosti, jsou konstruktivní, rozvíjejí hravost a kladné emoce. Zabaví děti, ale jsou také možným prostředkem trávení společného času s dospělými - v dnešní uspěchané době velmi důležitý moment utužování rodinných vztahů.

Velmi kvalitní a veselé provedení, kterým je anglický výrobce (jejich produkty se opravdu vyrábí v Anglii) v zahraničí pověstný. Dostatečně pevný karton, začištěné kraje, propracované detaily, vtip a výukový potenciál - to je značka Orchard Toys !

 

Související zboží - ORCHARD TOYS -hra RAKETA

hra ŽIRAFY V ŠÁLÁCH
Cena s DPH:278,00
hra DINOSAUŘI, DO VANY !
Cena s DPH:278,00