ORCHARD TOYS -hra ŽIRAFY V ŠÁLÁCH

kliknutím zvětšíte
ORCHARD TOYS -hra ŽIRAFY V ŠÁLÁCH
ORCHARD TOYS -hra ŽIRAFY V ŠÁLÁCH ORCHARD TOYS -hra ŽIRAFY V ŠÁLÁCH ORCHARD TOYS -hra ŽIRAFY V ŠÁLÁCH
ks
Kód:OR-070
Výrobce:ORCHARD TOYS
Cena s DPH : 278,00 Kč
DPH:21 %
Dostupnost:Skladem

Staňte se hráčem, jehož žirafy mají na krku nejvíce šál ! Zábavná oblíbená hra s barvičkami a počítáním. Hoďte barevnou kostkou, vyberte kartičku s příslušnou barvou a vaše žirafa zase povyroste (pokud tedy zrovna nevytáhnete žirafí hlavu, to pak již růst končí)... Množství šál na krku se liší na každé kartičce, některé krky nemají žádnou, některé klidně i tři. Nakonec vyhrává hráč s žirafou s nevíce šálami. Děti je musí spočítat.  A jak dlouhý krk bude mít ta vaše ?
Roztomilá hra, která rozvíjí a podporuje poznávání a přiřazování tvarů a barev, matematické dovednosti, pozorovací schopnosti, umění nejen vyhrát.
Rozměr krabice: 19 x 14 x 5 cm

Věk: 4+

2-6 hráčů

 

Obecně podporuje pozorovací a pamětové dovednosti, napomáhá k trénování koncentrace, trpělivosti, ale i taktickému myšlení. Při hrách se rozvíjí komunikační a jiné sociální dovednosti, jsou konstruktivní, rozvíjejí hravost a kladné emoce. Zabaví děti, ale jsou také možným prostředkem trávení společného času s dospělými - v dnešní uspěchané době velmi důležitý moment utužování rodinných vztahů.

Velmi kvalitní a veselé provedení, kterým je anglický výrobce (jejich produkty se opravdu vyrábí v Anglii) v zahraničí pověstný. Dostatečně pevný karton, začištěné kraje, propracované detaily, vtip a výukový potenciál - to je značka Orchard Toys !

 

Související zboží - ORCHARD TOYS -hra ŽIRAFY V ŠÁLÁCH

hra RAKETA
Cena s DPH:265,00