PEXETRIO - Abeceda 1

kliknutím zvětšíte
PEXETRIO - Abeceda 1
PEXETRIO - Abeceda 1 PEXETRIO - Abeceda 1 PEXETRIO - Abeceda 1
ks
Kód:BE-808
Cena s DPH : 121,00 Kč
DPH:21 %
Dostupnost:Skladem

naučná stolní hra Pexetrio s tématem písmenek abecedy. Přiřazování objektů/zvířátek k počátečnímu písmenu, rozeznávání písmen psacích/tiskacích, procvičení paměti. Obsahuje celkem 36 kartiček 5 x 5 cm.

Kdo zná písmenka z abecedy, rozezná malá, velká a psací písmena a najde předměty, která na daná písmena začínají ? Kdo najde jako první bobra, balón a tabulku s písmenem B ? Zábavné skládaní i hraní, roztomilé obrázky :-). Menší děti mohou kartičky prostě jen třídit z hromádky a správně k sobě přiřazovat, větší pak mohou přímo hrát Pexetrio. Hra obsahuje následující písmena: A, B, C, D, E, I, K, M, O, T, U, V.

Pexetrio se hraje jako pexeso, jen se nehledá dvojice, ale trojice obrázků, které k sobě tématicky patří. Pro usnadnění mají kartičky z dané trojice na sobě vždy v rohu stejný symbol.

Hry PEXETRIO jsou unikátní didaktické pomůcky pro všechny děti, rodiče nebo třeba i pedagogy. Hraním hry PEXETRIO si děti procvičují jejich pamět a zároveň si rozšiřují své znalosti. Své znalosti si mohou rozšiřovat v různých odvětvích a obtižnostech. Hry jsou vhodné pro děti jak předškolního věku tak i pro děti již starší. Pexetrio mohou však hrát i dospělí, kteří si také ze hry mohou odnést nové informace. Hrací kartičky jsou kvalitně zpracované z tvrdého a odolného materiálu, který zaručuje dlouhou životnost a mají zaoblené rohy. Dále balení obsahuje podrobný hrací návod a obsáhlou brožurku s popisem všech motivů hracích kartiček. Všechny tituly jsou jsou v české a slovenském jazyce.

Pro věk: 5 +

Související zboží - PEXETRIO - Abeceda 1

Písanka - Psaní A-M
Cena s DPH:18,00
Písanka - Psaní N-Ž
Cena s DPH:18,00

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace