PEXETRIO - naše stromy (nová rozšířená řada)

kliknutím zvětšíte
PEXETRIO - naše stromy (nová rozšířená řada)
PEXETRIO - naše stromy (nová rozšířená řada) PEXETRIO - naše stromy (nová rozšířená řada) PEXETRIO - naše stromy (nová rozšířená řada) PEXETRIO - naše stromy (nová rozšířená řada) PEXETRIO - naše stromy (nová rozšířená řada) PEXETRIO - naše stromy (nová rozšířená řada)
Zboží již není skladem
Kód:BE-8810
Cena s DPH : 175,00 Kč
DPH:21 %
Dostupnost:Vyprodáno, čekáme na dodávku

poučná stolní hra Pexetrio se zajímavým tématem poznávání našich stromů, jejich listí, plodů. Učení, logické souvislosti, procvičení paměti, prvouka (přírodověda).

Hra obsahuje hrací kartičky vyrobené z kvalitního kartonu o velikosti 5,7 x 5,7 cm, hrací arch pro doplňkovou hru LOTO-TRIO a mini encyklopedií s návodem na všechny herní metody.

Hra je vyrobena v ČR.

 

Kdo zná naše stromy a ví, ke kterému stromu patří žaludy a charakteristický list ? Jak vypadá jabloň a jaké listy má javor ? Menší děti mohou kartičky prostě jen třídit z hromádky a správně k sobě přiřazovat, větší pak mohou přímo hrát Pexetrio. Vhodné i k doplnění výuky prvouky ve školách.

Pexetrio se hraje jako pexeso, jen se nehledá dvojice, ale trojice obrázků, které k sobě tématicky patří. Pro usnadnění mají kartičky z dané trojice na sobě vždy v rohu stejný symbol.

Hry PEXETRIO jsou unikátní didaktické pomůcky pro všechny děti, rodiče nebo třeba i pedagogy. Hraním hry PEXETRIO si děti procvičují jejich pamět a zároveň si rozšiřují své znalosti.

Pro věk: 5 +

Související zboží - PEXETRIO - naše stromy (nová rozšířená řada)

puzzle MAPA ČR
Cena s DPH:169,00
puzzle RYBNÍK, 50 dílků
Cena s DPH:159,00
Copyright © a-toys.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© a-toys.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace