PEXETRIO - Státy a jejich symboly 1

kliknutím zvětšíte
PEXETRIO - Státy a jejich symboly 1
PEXETRIO - Státy a jejich symboly 1 PEXETRIO - Státy a jejich symboly 1 PEXETRIO - Státy a jejich symboly 1 PEXETRIO - Státy a jejich symboly 1 PEXETRIO - Státy a jejich symboly 1
ks
Kód:BE-812
Cena s DPH : 121,00 Kč
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

poučná stolní hra Pexetrio se zajímavým tématem poznávání vlajek států světa, jejich polohy a symbolu, který se Vám vybaví, když vyslovíte jeho název. Učení, logické souvislosti, procvičení paměti, zeměpis. Rozšířená verze = obsahuje celkem 54 kartiček 5 x 5 cm (18 trojic) !

Kdo první najde vlaku Francie, mapku Francie s hlavním městem a Eiffelovu věž ? Kdo k sobě správně přiřadí vlajku, mapku a stavební památku stejného státu ? Menší děti mohou kartičky prostě jen třídit z hromádky a správně k sobě přiřazovat, větší pak mohou přímo hrát Pexetrio.  Vhodné i k doplnění výuky prvouky ve školách.

Pexetrio se hraje jako pexeso, jen se nehledá dvojice, ale trojice obrázků, které k sobě tématicky patří. Pro usnadnění mají kartičky z dané trojice na sobě vždy v rohu stejný symbol.

Hry PEXETRIO jsou unikátní didaktické pomůcky pro všechny děti, rodiče nebo třeba i pedagogy. Hraním hry PEXETRIO si děti procvičují jejich pamět a zároveň si rozšiřují své znalosti. Své znalosti si mohou rozšiřovat v různých odvětvích a obtižnostech. Hry jsou vhodné pro děti jak předškolního věku tak i pro děti již starší. Pexetrio mohou však hrát i dospělí, kteří si také ze hry mohou odnést nové informace. Hrací kartičky jsou kvalitně zpracované z tvrdého a odolného materiálu, který zaručuje dlouhou životnost a mají zaoblené rohy. Dále balení obsahuje podrobný hrací návod a obsáhlou brožurku s popisem všech motivů hracích kartiček. Všechny tituly jsou jsou v české a slovenském jazyce.

Pro věk: 5 +