PEXETRIO - Znáš naše byliny ?

kliknutím zvětšíte
PEXETRIO - Znáš naše byliny ?
PEXETRIO - Znáš naše byliny ? PEXETRIO - Znáš naše byliny ? PEXETRIO - Znáš naše byliny ? PEXETRIO - Znáš naše byliny ? PEXETRIO - Znáš naše byliny ?
ks
Kód:BE-844
Cena s DPH : 121,00 Kč
DPH:21 %
Dostupnost:Skladem

poučná stolní hra Pexetrio se zajímavým tématem poznávání našich bylinek. Učení, logické souvislosti, procvičení paměti, prvouka (přírodověda). Obsahuje celkem 36 kartiček 5 x 5 cm.

Víš, kde roste hořec a jaký květ má koniklec luční ? Poznáte byliny, když je uvidíte na louce ? Menší děti mohou kartičky prostě jen třídit z hromádky a správně k sobě přiřazovat, větší pak mohou přímo hrát Pexetrio. Vhodné i k doplnění výuky prvouky ve školách.

Pexetrio se hraje jako pexeso, jen se nehledá dvojice, ale trojice obrázků, které k sobě tématicky patří. Pro usnadnění mají kartičky z dané trojice na sobě vždy v rohu stejný symbol.

Hry PEXETRIO jsou unikátní didaktické pomůcky pro všechny děti, rodiče nebo třeba i pedagogy. Hraním hry PEXETRIO si děti procvičují jejich pamět a zároveň si rozšiřují své znalosti. Své znalosti si mohou rozšiřovat v různých odvětvích a obtižnostech. Hry jsou vhodné pro děti jak předškolního věku tak i pro děti již starší. Pexetrio mohou však hrát i dospělí, kteří si také ze hry mohou odnést nové informace. Hrací kartičky jsou kvalitně zpracované z tvrdého a odolného materiálu, který zaručuje dlouhou životnost a mají zaoblené rohy. Dále balení obsahuje podrobný hrací návod a obsáhlou brožurku s popisem všech motivů hracích kartiček. Všechny tituly jsou jsou v české a slovenském jazyce.

Pro věk: 5 +

Související zboží - PEXETRIO - Znáš naše byliny ?