PEXETRIO - Zvířata a jejich rodinky

kliknutím zvětšíte
PEXETRIO - Zvířata a jejich rodinky
PEXETRIO - Zvířata a jejich rodinky PEXETRIO - Zvířata a jejich rodinky PEXETRIO - Zvířata a jejich rodinky PEXETRIO - Zvířata a jejich rodinky PEXETRIO - Zvířata a jejich rodinky
ks
Kód:BE-841
Cena s DPH : 165,00 Kč
DPH:21 %
Dostupnost:Skladem

oblíbená stolní hra Pexetrio, tentokrát v provedení KIDS, tedy i pro menší děti. Kartičky této série jsou větších rozměrů (7x7 cm), než klasické Pexetrio a jsou vyrobeny ze silného trvanlivého kartónu o tloušťce 2,5 mm. To zaručí, že i menší děti zvládnout kartičky jednoduše otáčet. Obsahuje celkem 36 kartiček.

Naučí vaše děti poznat zvířecí rodinky, jak vypadá samec, samice a mládě. Zábavné skládaní i hraní, roztomilé obrázky :-). Menší děti mohou kartičky prostě jen třídit z hromádky a správně k sobě přiřazovat, větší pak mohou přímo hrát Pexetrio.

Pexetrio se hraje jako pexeso, jen se nehledá dvojice, ale trojice obrázků, které k sobě tématicky patří. Pro usnadnění mají kartičky z dané trojice na sobě vždy v rohu stejný symbol.

Hry PEXETRIO jsou unikátní didaktické pomůcky pro všechny děti, rodiče nebo třeba i pedagogy. Hraním hry PEXETRIO si děti procvičují jejich pamět a zároveň si rozšiřují své znalosti. Své znalosti si mohou rozšiřovat v různých odvětvích a obtižnostech. Hry jsou vhodné pro děti jak předškolního věku tak i pro děti již starší. Pexetrio mohou však hrát i dospělí, kteří si také ze hry mohou odnést nové informace. Hrací kartičky jsou kvalitně zpracované z tvrdého a odolného materiálu, který zaručuje dlouhou životnost. Dále balení obsahuje podrobný hrací návod a obsáhlou brožurku s popisem všech motivů hracích kartiček. Všechny tituly jsou jsou v české a slovenském jazyce.

Pro věk: 3 +