Plavecká deska pro děti BABY MEDVIDEK - červený

kliknutím zvětšíte
Plavecká deska pro děti BABY MEDVIDEK - červený DENA
Plavecká deska pro děti BABY MEDVIDEK - červený DENA Plavecká deska pro děti BABY MEDVIDEK - červený DENA Plavecká deska pro děti BABY MEDVIDEK - červený DENA Plavecká deska pro děti BABY MEDVIDEK - červený DENA Plavecká deska pro děti BABY MEDVIDEK - červený DENA Plavecká deska pro děti BABY MEDVIDEK - červený DENA Plavecká deska pro děti BABY MEDVIDEK - červený DENA
ks
Kód:DE-0019-Č
Výrobce:DENA
Cena s DPH : 175,00 Kč
DPH:21 %
Dostupnost:Skladem

Oblíbená roztomilá plavecká deska ve tvaru medvídka. Vhodná k výuce plavání dětí, která svým tvarem zpříjemní dětem chvilky v bazénu. Dá se použít jako samostatná destička při nácviku plaveckých způsobů.

Pozor - můžete využít i na pás (deska má vyseknuté dírky) ! Samotný popruh, nebo plavecké pásy s popruhem (se kterými je dobré je zkombinovat) u nás naleznete v nabídce. Pokud si budete chtít sestavit vlastní pás, nebo jen dokoupit jednotlivé dílky, navštivte také podkategorii "sestavte si vlastní pás".

Rozměry: 28 x 30 x 3,8 cm
Materiál: pěna EVA

 

Upozornění! Plavecké a cvičební pomůcky do vody nechrání zcela před utonutím, proto je používejte vždy pod dohledem dospělé osoby a nenechávejte nikdy své děti ve vodě bez dozoru !

 

Upozorňujeme, že barvičky plaveckých pomůcek se mohou u různých výrobců trošku od sebe lišit v odstínu.

Související zboží - Plavecká deska pro děti BABY MEDVIDEK - červený

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace