Reklamace, vrácení

- v případě reklamace nás nejprve prosím kontaktujte ideálně e-mailem na info@a-toys.cz - někdy pro vyřízení reklamace stačí jen zaslat fotografii reklamované vady e-mailem a není nutné nám produkt zasílat zpět. Po domluvě nám prosím reklamovaný produkt zašlete na adresu provozovny DIDALO Group s.r.o., Macháčkova 6, 628 00 Brno a na lístek nám napište, že se jedná o reklamaci a číslo Vašeho účtu. Reklamaci vyřešíme buď výměnou za novou položku, výměnou za jinou položku, nebo vrácením peněz na účet - vždy individuálně na základě naší vzájemné domluvy a Vašeho přání.

- v případě vrácení položky/ odstoupení od smlouvy z jakéhokoliv důvodu (nejedná se o reklamaci) nám daný produkt zašlete na adresu provozovny e-shopu DIDALO Group s.r.o., Macháčkova 6, 628 00 Brno a na lístek nám napište číslo objednávky/nebo faktury, že se jedná o vrácení / odstoupení od smlouvy a číslo Vašeho účtu. Upozorňujeme, že v případě viditelného poškození/ušpinění produktu používáním, můžeme využít práva částku za vrácený produkt ponížit o náklady na uvedení do původního stavu.

Dle zákona máte právo na odstoupení od smlouvy bez udání důvodu během 14 dnů od přijetí zboží, my nabízíme prodlouženou lhůtu v délce 2 měsíců. V případě jakýchkoliv dotazů, problémů, či nejasností se na nás kdykoliv obraťte na info@a-toys.cz. Vzhledem k našemu vytížení nám prosím ponechte několikadenní lhůtu na odpověď, vždy se Vám však ozveme.

Soubory ke stažení
Formulář pro odstoupení od kupní smlouvy - A-toys.pdf62 kB