Učebnice angličtiny - Angličtina pro malé školáky

kliknutím zvětšíte
Učebnice angličtiny - Angličtina pro malé školáky
Učebnice angličtiny - Angličtina pro malé školáky
ks
Kód:EU-0159759
Cena s DPH : 148,00 Kč
DPH:10 %
Dostupnost:Skladem

Učebnice angličtiny, kterou využijete i sami doma na doplnění / procvičení / zpřehlednění učiva angličtiny (především slovní zásoby a základní věty) pro nejmení školáčky. Od jednoduchých pozdravů až po tvoření vět, barevně ilustrovaná, dobré doplnění k současným zahraničním učebnicím, které jsou více zaměřeny na konverzaci a někteří žáčci se v nich hůře orientují (potřebují přehlednější vedení slovní zásoby - např. pokupě pozdravy, číslovky, rodina atd.).

Učebnice zkušené autorky a učitelky je určena žákům 2. a 3. ročníku. Předchází povinnou jazykovou výuku od 4. ročníku. Učebnice učí slovní zásobu a základy angličtiny podle obrázků a nápodobou mluvního vzoru dospělého, využívá formu omalovánek, pexesa atd. Počítá se schopností dětí číst a psát.Učebnice v sobě zahrnují metodickou příručku pro dospělé průvodce začínajících žáků, ať už jsou jimi rodiče či učitelé v jazykových kursech a kroužcích. Schvalovací doložka MŠMT ČR.

Brožovaná, 104 str.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace