Školní batoh SOVA - 3-dílný set - VÝPRODEJ

kliknutím zvětšíte
Školní batoh SOVA - 3-dílný set - VÝPRODEJ Emipo
Školní batoh SOVA - 3-dílný set - VÝPRODEJ Emipo Školní batoh SOVA - 3-dílný set - VÝPRODEJ Emipo Školní batoh SOVA - 3-dílný set - VÝPRODEJ Emipo Školní batoh SOVA - 3-dílný set - VÝPRODEJ Emipo Školní batoh SOVA - 3-dílný set - VÝPRODEJ Emipo Školní batoh SOVA - 3-dílný set - VÝPRODEJ Emipo Školní batoh SOVA - 3-dílný set - VÝPRODEJ Emipo Školní batoh SOVA - 3-dílný set - VÝPRODEJ Emipo Školní batoh SOVA - 3-dílný set - VÝPRODEJ Emipo Školní batoh SOVA - 3-dílný set - VÝPRODEJ Emipo
ks
Kód:B-7909-2.095-set
Výrobce:Emipo
Cena s DPH : 1 584,00 Kč
DPH:21 %
Dostupnost:Skladem

Výhodný set pro prvňáčky: batoh + dvouklopový penál + taška na přezůvky českého výrobce. Kvalitní batoh částečně aktovkového typu (od aktovky se liší jen provedením klopny), vyhovující pro první ročníky školy, odlehčené, avšak pevné konstrukce, žádný batoh, který se po postavení převrací...

Školní batoh:

 • prakticky řešený vnitřek (včetně měnitelné polohy vnitřní přepážky = větší variabilita vnitřního uspořádání, vše dobře drží na svém místě)
 • reflexní prvky ze všech stran
 • pevná anatomická záda
 • pevné dno s plastovými chrániči zespodu aktovky = dobře stojí na podlaze, je stabilní
 • praktické zapínání na kovový zámek, snadno se odepíná dětem, lze i jednou rukou
 • částečně vyztužený vršek s velkým přesahem, ochrání lépe vnitřek aktovky před deštěm apod...
 • jedna velká kapsa vepředu na svačinu, či penál, dvě kapsy po stranách (jedna na stažení pro pití, druhá na zip třeba pro přezůvky)
 • odlehčené, váží jen 0,96 kg !
 • 3 roky záruka

Je vhodná pro prvňáčky až do cca třetí třídy, i pro děti s menším vzrůstem. Velká kapsa vpředu vhodná na svačinu, penál a jiné - rozměr 25 x 5 x 23 cm. Možné přikoupit k aktovce ještě prsní přezku (je univerzální na jakékoliv typy aktovek).

Celkový rozměr cca : š 33 x h 19 x v 37 cm

Penál:

 • dvouklopový penál neplněný (menší nedoporučujeme, aby se tam dětem opravdu vše vlezlo)
 • parádní stejný motiv jako na aktovce a tašce perfektně set doplňuje...

Taška na cvičení, přezůvky:

 • má hlavní vnitřní prostor + k tomu velkou kapsu na zip, takže můžete mít oblečení na cvičení + cvičky od sebe zvlášť, avšak přitom v jedné tašce, což je hygieničtější (je to opravdu praktické)
 • jednoduché stáhnutí provázkem, zavěšení, nošení na ramenou
 • praktická jmenovka

Další obecné informace:

Školní aktovky i batohy značky EMIPO jsou vyrobeny z nepromokavých materiálů s povrchvou voděvzdornou úpravou. Klopny obou výrobků jsou navrženy tak, aby voda nezatékala do hlavního prostoru obou výrobků, kam se ukládají učebnice a sešity. Proto není nutno používat na ochranu výrobku pláštěnku. Tenhle způsob ochrany výrobku nedoporučujeme ! Zakryjí se bezpečnostní reflexní prvky a Váš školák bude hůře rozpoznatelný v silničním provozu za snížené viditelnosti.

Klopna aktovky je konstruována tak, aby držela v otevřené poloze a nevracela se. Po nákupu je potřeba ji v zadní poloze několikrát promáčknout, aby se textilní "panty", které tuto funkci zajišťují po skladování v uzavřené poloze, uvolnily. Potom to funguje bez problému.

Jaký je rozdíl mezi batohem a aktovkou ?

Oba výrobky jak školní aktovka (případně školní aktovka batohového typu), tak školní batoh z produkce EMIPO vychází ze stejné základní konstrukce . Hlavní rozdíl je ve zpracování horní části uzavírání obou výrobků, tzv. klopen. Aktovka má tuto část vyztuženou, proto drží pevný oblouk a celkově budí optický dojem, že je vyšší. U batohu je tato část nevyztužena a designově zpracována do formy batohu. Jinak nosné řemeny, ergonomicky tvarovaná záda, plastové rohy dole a pevný vnitřní korpus jsou stejné.

Pozn. posledních 5 fotek u produktu je ilustrativních - jedná se o stejný výrobek, ale v jiném barevném provedení, jde čistě jen o to, ukázat, jak vypadá z jiných úhlů, nebo zevnitř...

Související zboží - Školní batoh SOVA - 3-dílný set - VÝPRODEJ

Krabička na svačinu - SOVA
Cena s DPH:85,00