PLAVECKÝ PÁS (11 dílků) - žluto-červený

kliknutím zvětšíte
PLAVECKÝ PÁS (11 dílků) - žluto-červený Aronet
PLAVECKÝ PÁS (11 dílků) - žluto-červený Aronet
ks
Kód:AR-12015ŽČ
Výrobce:Aronet
Cena s DPH : 181,00 Kč
DPH:21 %
Dostupnost:Skladem

Plavecký pás je vhodný pro výuku plavání. Délku popruhu lze nastavit, dílky lze jednotlivě odebírat a přidávat podle potřeby. Zapínání na sponu. Pro neplavce doporučujeme kombinaci s nadlehčovacími rukávky, či kroužky a případně plaveckou deskou.

Délka popruhu: 100 cm (11 dílků)

Dle výrobce vhodné pro děti cca od 18 do 22 kg

(dle našeho názoru vhodné i pro rozhodně menší váhovou kategorii dětí - klidně od 12 kg, navíc v případě potřeby je možné dílky sundat a přezku posunout...)

Pásy nepřidržují tělíčko a nožky dítěte ve svislé poloze tak, jako nafukovací kruh a nutí více dítě k pohybu ve vodě. Jsou tedy mnohem vhodnější pro výuku plavání i pro přirozenější pohyb ve vodě...

Upozornění! Plavecké a cvičební pomůcky do vody nechrání zcela před utonutím, proto je používejte vždy pod dohledem dospělé osoby a nenechávejte nikdy své děti ve vodě bez dozoru !

 

Upozorňujeme, že barvičky plaveckých pomůcek se mohou u různých výrobců trošku od sebe lišit v odstínu, proto, pokud chcete mít jistotu, že Vám to bude přesně k sobě ladit, kombinujte pomůcky stejného výrobce.

Související zboží - PLAVECKÝ PÁS (11 dílků) - žluto-červený

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace